Vzdělávání a osobní rozvoj

vzdelavani_a_osobni_rozvoj

Zaměstnancům nabízíme široké možnosti  dalšího vzdělávání. Většina kurzů se koná v prostorách Magistrátu hlavního města Prahy, který k tomuto účelu disponuje plně vybavenými učebnami. Kurzy a školení se zaměřují nejen na povinné vzdělávání jako je vstupní školení pro nové zaměstnance, vzdělávání vedoucích úředníků, zkoušky zvláštní odborné způsobilosti, ale je možné navštívit semináře zaměřené na právní předpisy, psychosociální dovednosti, počítačové kurzy a další. Našim zaměstnancům poskytujeme rovněž širokou nabídku e-learningových kurzů. V letních měsících rozšiřujeme nabídku kurzů o školení zaměřená na hygienu práce.  Zaměstnancům, mezi jejichž pracovní povinnosti patří také znalost cizího jazyka, umožňujeme prohloubit si své znalosti rovněž i v této oblasti.

Novým zaměstnancům poskytujeme v rámci jejich adaptačního procesu program mentoringu. Tento program mohou využít rovněž zaměstnankyně a zaměstnanci po svém návratu z rodičovské dovolené.

Stávajícím zaměstnancům během jejich působení na našem úřadu nabízíme pro jejich další osobní rozvoj interní i externí koučink.

 

27. listopadu 2018
27. listopadu 2018