Fotografická soutěž "Moje Praha 20 let" - prodloužení uzávěrky

logo soutěže 20 let
  • 1 minuta čtení
  • 1 fotografie

Prodloužení uzávěrky fotografické soutěže Moje Praha 20 let

Dobrá zpráva pro všechny soutěžící! Uzávěrka soutěže byla v souladu s platnými pravidly soutěže prodloužena o jeden měsíc, tedy do 11. července 2013. Díky tomu máte větší šanci se do soutěže zapojit a nahrát ještě více soutěžních fotografií. Řekněte o soutěži i svým přátelům na sociálních sítích, určitě Vás rádi podpoří!

Fotografická soutěž "Moje Praha 20 let"

U příležitosti oslav 20. výročí zápisu historického centra Prahy na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO spustilo v polovině prosince 2012 Hlavní město Praha vizuální interaktivní kampaň formou soutěžní webové prezentace na portálu www.mojepraha20let.cz.

Jde  o fotografickou soutěž, kdy každý návštěvník portálu bude mít příležitost se zaregistrovat a nahrávat na web dvojice fotografií Prahy – před dvaceti lety a dnes. Zadáním adresy místa pořízení budou fotografie lokalizovány a vznikne tak unikátní mapa Prahy, která všem návštěvníkům webu poskytne možnost se „procházet“ po Praze minulé i současné.

Do prezentace je integrována technologie Google Maps, která umožňuje libovolně přibližovat, oddalovat a posouvat mapu Prahy, do níž budou zakresleny ikony v místech, k nimž účastníci soutěže nahráli fotografie.Vedle tohoto interaktivního způsobu prohlížení nahraných fotografií bude pro konzervativnější návštěvníky k dispozici i klasická fotogalerie s řadou náhledových fotografií umístěných na jednotlivých stránkách.

Návštěvníci portáluwww.mojepraha20let.cz mohou hlasovat pro fotografie, které se jim nejvíce líbí.

Autoři 25 nejlepších fotografií získají zajímavé ceny.

1. místo: letecký zájezd pro dvě osoby do evropské (partnerské) metropole - Paříže
2. místo: tablet Apple iPad mini Wi-Fi 32GB
3. místo: digitální fotoaparát CANON IXUS 510 HS
4. místo: foto tiskárna Canon PIXMA MG6250
5. - 24. místo: výpravná velkoformátová publikace o Praze 1000 pozoruhodností Prahy od V. Soukupa a P. Davida

Fotogalerie

11. června 2013
11. června 2013