Praha ve spolupráci se Středočeským krajem spouští Návštěvnickou hru – Putování po střediscích ekologické výchovy

návštěvnická_hra_Ekocentra_ilu

Cílem hry je představit obyvatelům Prahy a Středočeského kraje vybraná zapojená ekocentra, kde mohou návštěvou tohoto ekocentra získat jeden ze 6 dílků skládačky, schematické mapy. Jednotlivé dílky jsou vyrobené z dřevěné bukové překližky a na zadní straně jsou opatřeny magnetem.

  • 1 minuta čtení

Navštivte všechna zapojená ekocentra Středočeského kraje a minimálně jedno zapojené ekocentrum na území hlavního města a sestavte si celou skládačku.

Na území hlavního města Prahy jsou zapojeny následující organizace – Lesy hl. m. Prahy (Ekocentrum Prales a Zookoutek Malá Chuchle), Dům ochránců přírody v Praze, Stanice přírodovědců DDM hl. m. Prahy, Středisko ekologické výchovy Toulcův dvůr a Centrum popularizace ochrany přírody U studánky poznání.

Ve středočeském kraji jsou zapojena všechna krajská střediska ekologické výchovy Středočeského kraje – Ekocentrum Huslík, Ochrana fauny ČR, Naučné středisko ekologické výchovy Kladno – Čabárna, Ekologické centrum Orlov, Podblanické ekocentrum a Vodní dům.

Zapojte se do Návštěvnické hry a poznejte zajímavá zákoutí obou krajů, rozšiřte si své vědomosti v oblasti ochrany přírody nebo spojte návštěvu ekocentra s výletem do přírody. Hra je vhodná pro všechny věkové kategorie. Počet dílků skládačky je však omezen. Neváhejte tedy a udělejte si poznávací výlet po ekoncetrech obou krajů.

Aktuální informace najdete na facebookových stánkách Návštěvnická hra - putování po střediscích ekologické výchovy.

30. dubna 2024
3. května 2024