Portál hlavního města Prahy

Carousel vybraných článků

UPOZORNĚNÍ

Upozorňujeme, že od 1. 7. 2024 byl v souladu s novým stavebním zákonem spuštěn digitalizovaný systém stavebního řízení. Systém od spuštění není plně funkční, aktuálně řešíme se správcem systému (kterým je Ministerstvo pro místní rozvoj) problémy s přihlašováním. Prosíme tak o Vaši trpělivost.

Místní poplatek ze psů

Potřebujete zaplatit poplatek za psa? Z pohodlí domova tak můžete udělat díky elektronické službě přes Portál Pražana. Je to jednoduché, podívejte se na online průvodce.
 

Zasedání Zastupitelstva hlavního města Prahy

15. zasedání Zastupitelstva hlavního města Prahy se koná ve čtvrtek 20. června 2024. Zasedání je veřejné a začíná v 9.00 hodin. Sledujte vše k jednání on-line!

Aktuálně z Prahy

Carousel vybraných článků

Bezpečnost
03.07.2024

Pravidelná zkouška sirén

Dnes, ve středu 3. července 2024 se uskuteční na celém území České republiky pravidelná zkouška provozuschopnosti jednotného systému varování a vyrozumění.

Carousel vybraných článků

Památky
04.07.2024

Zvony paměti

Smyslem projektu Zvony paměti je probouzení dějinné paměti a zvyšování povědomí o zločinech spáchaných totalitními režimy ve 20. století.

Doprava
17.06.2024

Barrandovský most

Postupu prací na rekonstrukci mostu byla věnována dnešní tisková konference, na které Technická správa komunikací hl. m. Prahy prezentovala aktuální výsledky.

Školství
15.05.2024

Zednické klání 2024

Zednické klání je soutěž zručnosti, kterou vypisuje Cech zedníků.

Železniční most (1)
pražské metro
Šlechtova restaurace 02
Pohled na Prahu
běžci_02
Nová radnice
Pre-Footer Logo Praha