Týden sociálních služeb České republiky (7. – 13. 10. 2024)

  • 1 minuta čtení

Vážení poskytovatelé sociálních služeb,

Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR a Ministerstvo práce a sociálních věcí vyhlašuje jako každoročně ve dnech 7.–13. října již 16. ročník celostátního TÝDNE SOCIÁLNÍCH SLUŽEB ČESKÉ REPUBLIKY, jehož cílem je představit široké veřejnosti sociální služby.

Během Týdne sociálních služeb probíhá mnoho různých doprovodných aktivit, jako jsou výstavy, soutěže, hudební vystoupení, sportovní akce, přednášky, semináře a workshopy. Tyto akce jsou pořádány na regionální i lokální úrovni v celé České republice a jsou organizovány různými poskytovateli sociálních služeb, orgány veřejné správy, zájmovými sdruženími a dalšími organizacemi.

Dny otevřených dveří a doprovodné aktivity ve Vašich zařízeních, které jsou zcela ve Vaší režii, můžete v rámci Týdne sociálních služeb zveřejňovat po registraci či přihlášení do 31. 8. 2024 na tomto ODKAZU. Plakáty k celé akci budou volně ke stažení ZDE, nebo si je v rámci zveřejnění akce můžete objednat a v druhé polovině září vám budou zdarma zaslány.

V případě jakýchkoliv dotazů se prosím obracejte na administrativní pracovnici APSS ČR, paní Jiřinu Mikolášovou, DiS., tel.: 381 213 332 provolba č. 1, mob.: 725 976 475, e-mail: administrativnipracovnik@apsscr.cz.

3. června 2024
3. června 2024